Cod produs: EK-5100A-BK
Livrare gratuita in:
Posibilitate retur:
Retur gratuit in 14 zile
Produse disponibilie in magazinele:
TVA inclus
Pret valabil doar in Online
Livrare in 24 - 48 ore
SKU
EK-5100A-BK
Descriere produs
Ideal pentru conferinte, seminarii, prezentari, etc.
Marker-ul Artline 5100A pentru tabla de scris cu varf rotund de 5.00mm pentru scris vizibil de la distanta.
Potrivit pentru utilizare pe tabla alba.
Marker de mare capacitate poate si reumplut cu cerneala Artline ESK-50.
Corp de metal rezistent la strivire cu cerneala pe baza de alcool fara Xylene, uscare rapida.
Se sterge usor cu burete uscat sau umed.
Varf rotund 5.00m din poliester.
Culoare: negru.
Ambalare: 12 buc/cutie.
Detalii tehnice
ProducatorArtline
Culoare scriereNegru
TipPentru tabla
Varf5.0 mm
Scrie propriul review
Evaluezi:Marker pentru tabla de scris ARTLINE 5100A, corp metalic, varf rotund 5.0mm - negru
Cos de cumparaturi
Recomandari din Markere
  1. Marker cu creta ARTLINE, pentru table de scris, varf 4.0mm - alb